NOVOSTAVBA REZIDENCE PROSEK

Exkluzivní rezidenční projekt leží v lokalitě na pomezí Prahy 8 a 9 s výbornou dopravní dostupností.

(BUS, TrolejBUS, METRO C - Prosek, METRO B - Palmovka)

Celý objekt je kompletně dokončen a zkolaudován 02/2020. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě a připraven k okamžitému nastěhování.

Součástí jedinečného objektu - novostavby se čtyřmi bytovými jednotkami je i vlastní uzavřený pozemek se zahradou, automatickou vjezdovou bránou a příslušnou zpevněnou plochou pro parkování. Ke každému bytu pak náleží jedno parkovací stání.Parkovací stání jsou připravena na osazení vlastní dobíjecí stanice.

Domovní vstup a schodiště je provedeno ve vysokém standardu s obkladem z italského kamene. Vlastní byty jsou orientovány sever /jih a byly dokončeny opět ve vysokém standardu a současně byly vybaveny nejmodernějšími systémy a technologiemi.

Při výstavbě objektu byly využity nejmodernější a nejkvalitnější stavební materiály.

Obvodové i nosné stěny objektu jsou vyzděny z kvalitních akustických a akumulačně nejvýkonnějších vápenopískových bloků, které jsou na fasádách zatepleny inovativní izolací ze šedého polystyrénu s integrovanou minerální vatou. Stropy jsou monolitické železobetonové, skladba střechy je s nejlepší nadkrokevní PIR izolací.

Energetická náročnost budovy je B - velmi úsporná. Spolu s integrovanými venkovními žaluziemi se nebudou byty v létě přehřívat a v zimě nebude docházet ke zbytečným tepelným ztrátám a díky orientaci na jih budou byty v zimě využívat tepelné zisky od slunce.

Objekt i vlastní byty jsou vybaveny kamerovým systémem, inteligentním zabezpečovacím systémem Jablotron, včetně detektorů kouře a plynu. Pod parkovištěm je uložena jímka na dešťovou vodu, která může být využívána pro zálivku zelených ploch, ale je i připravena pro rozvod užitkové vody na splachování toalet v bytech.


Vytvořte si webové stránky zdarma!